Advert

"FETÖ, PKK'ya Destek Veriyor"

Advert

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, darbe girişiminde bulunan Fetullahçı Terör Örgütü'ne ilişkin değerlendirmelerde bulundu. A Haber'de gündeme ilişkin soruları cevaplayan Karakaya, FETÖ'nün şu anda PKK'ya ciddi anlamda destek olduğunu söyledi.
FETÖ, PKK'YA DESTEK VERİYOR Ayıklamayı yaparken de asıl sağlam, var olmamızı, yaşamamızı gerektiren vücudun diğer yapılarına zarar vermeden yapmak gerekir. Şu an itibari ile bu yapının PKK'ya da ciddi bir şekilde katkı vermesi, söz konusu oldu ve daha da devam edecek. Yani bu terörle mücadele konusunda sadece bir yere de indirgememek gerekiyor.
HEDEF TÜRKİYE'Yİ TESLİM ALMAK Bunların hepsinin bir amacı var Türk milletini, Türk devletini teslim almak. Öyleyse bu yapının PKK ile DAEŞ ile FETÖ terör örgütü ile mücadelenin eş zamanlı olarak da yürütülmesi gerekiyor.
MHP 2009'DAN İTİBAREN HEDEFTİ Sayın Genel Başkanımız'ı Türkçe olimpiyatlarına, bu organizasyonlara neden gelmediklerini, neden kimseyi göndermedikleri yönünde de sorular yöneltiyor ve Sayın Genel Başkanımız orada çok ciddi bir şekilde kendisini ve grubunu eleştiriyor 'Sizin gidişatınız iyi değil' diyor, yıl 2009. Bir buçuk iki ay sonra toplumda, çarşıda sokakta özellikle de Sayın Devlet Bahçeli ile ilgili itibarsızlaştıracak 'Bu partinin başından gitmeli' şeklinde bir takım şeyler başladı, işte 2011'de onun arkasından gelen şeyler. 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret