Advert

"Paris'te New York'ta Yaşansaydı.."

Advert

AK Parti Adana milletvekili ve TBMM Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Türk Delegasyonu Başkanı Prof. Dr. Talip KÜÇÜKCAN, PKK terörü üzerinden tüm dünyaya anlamlı bir göndermede bulundu..
Küçükcan, Diyarbakır'daki bombalı saldırıda yaşamını yitiren 5 yaşındaki Hüseyin Utku Gülbahar'ı hatırlatarak, "Paris, Londra, Berlin, New York'ta PKK Hüseyin gibi 5 yaşında bir çocuğu öldürse kıyametler kopardı.. Türkiye'de ve adı Hüseyin ya hepsi suskun.." diye adeta isyan etti.. 
HAİN SALDIRIYI HATIRLAYALIM 
Diyarbakır'ın Çınar-Bismil yol ayrımındaki Şehit Emniyet Amiri Murat Uçar Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği'ne PKK tarafından bombalı kamyonet ile düzenlenen saldırıda 5 polisimiz şehit olmuş ve bunlardan 3'ünün şark görevlerini tamamladıkları için tayinlerinin başka illere çıktığı belirlenmişti.. 
Patlamada oğlu 5 yaşındaki Hüseyin Utku Gülbahar ile birlikte şehit olan polis memuru Ahmet Gülbahar'ın ilişiğini kesmek için oğlu ile birlikte denetleme istasyonuna gittiği ortaya çıkmıştı..
Saldırıda şehit olan polis memuru babası ile birlikte ölen Hüseyin Utku Gülbahar'ın sosyal medya hesabındaki Türk bayraklı fotoğraflarını da 7 Ağustos günü paylaştığı görülmüştü.. 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret