Advert

Adana Demirspor'da Forma Savaşı Kızıştı

Adana Demirspor'da Forma Savaşı Kızıştı
Advert

Sezon başı hazırlıklarını Kızılcahamam'da sürdüren Adana Demirspor sağlık kontrolünden geçti. Ankara'da özel bir sağlık kuruluşunda yapılan kontrollere teknik heyet de katılırken test başarılı geçti.
Mavi-lacivertliler iç hastalıkları, kulak burun boğaz, ortopedi, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayeneden geçti.
Daha önceden Adana'da testten geçen Valdison, Servan, Sercan ve Grbic gibi oyuncular sağlık kontrollerine katılmazken, Teknik Direktör Erkan Sözeri hastane yönetici ile çalışanlarına göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı teşekkür etti.
Sağlık kuruluşu yetkilileri ise Adana Demirspor'u misafir etmekten mutluluk duyduklarını belirterek, sağlıklı ve başarılı bir sezon temennisinde bulundu.
Sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.

FORMA SAVAŞI KIZIŞIYOR
Günü tek idmanla geçiren Mavi-Lacivertli ekipte forma savaşı şimdiden başlamışa benziyor. Yarı sahada çift kale taktik çalışmasında oldukça hırslı ve istekli olduğu görülen futbolcuların bu görüntüsü teknik heyeti memnun ediyor. Formayı hak edenin giyeceğini ve bu konuda taviz vermeyeceğini söyleyen teknik patron Erkan Sözeri, ‘'İsimler değil, çok çalışan ve sahada istediklerimizi yapmaya gayret edenler formayı giyecektir'' dedi.
Sahada sürekli koşan, baskı kuran ve pas yapan bir takım görmek istediğini öğrencilerine aktaran tecrübeli teknik adam, bu konudan asla taviz vermeyeceğe benziyor.
Şu an da diğer takımlara oranla fiziksel olarak geride olan ve açığı en aza indirebilmek için herkesin fedakarlık yaptığı Mavi-Lacivertli ekipte morallerin yüksek olması dikkat çekiyor.
Hızlandırılmış antrenman programlarına aksatmadan çalışan oyuncular, lige kadar hazır hale gelebilmek için çok çalışmaları gerektiğinin farkında olduklarını söyledi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret