Advert

Gündoğdu'da Kayıtlar Şimdiden Doldu: Adana'ya Teşekkür Ederiz

Gündoğdu'da Kayıtlar Şimdiden Doldu: Adana'ya Teşekkür Ederiz
Advert

Bölgenin eğitim lideri Adana Gündoğdu Koleji (AGK)’nde2016-2017 eğitim-öğretim yılı kayıtları da erkenden doldu.Eğitim Genel Müdürü Naide Karaoğlu, “Adanalı ailelerimize ve çocuklarımıza okulumuza gösterdikleri yakın ilgi için teşekkür ediyoruz. Çocukları emin ellerde” dedi.

Her yıl yaptığı okula kabul sınavlarında izdiham yaşanan, öğrencilerin ve ailelerin “Gündoğdulu olmak istiyoruz ve bu nedenle sınava geldik” dediği Adana Gündoğdu Koleji (AGK)Adanalıların birinci tercihi olmaya devam ediyor.

GURUR DUYUYORUZ
13 yılı aşkın bir süredir AGK’da görevini başarıyla sürdüren Eğitim Genel Müdürü Naide Karaoğlu, “Adana GündoğduKoleji olarak 28 yıldır bölgemizin eğitim merkezi olmak için çok gayret gösteriyoruz. Tüm ekip arkadaşlarımızın, ailelerimizin ve övüncümüz öğrencilerimizin bu gayretleri sonucunda her anlamda Türkiye’nin en başarılı 2-3 okulundan biri olarak anılmak 25 Bin Kişilik Büyük Gündoğdu ailesineve bizlere gurur veriyor” açıklamasını yaptı. 

ÖĞRENCİSİNİ SEÇEREK ALAN BİR OKULUZ
Naide Karaoğlu, öğrencisini seçerek alan bir okul olarak başarı kriterlerini tutturamayıp bu yıl okula kabul edemedikleri yüzlerce öğrenciye de “Yılmadan, usanmadan çalışıp okulumuzun önümüzdeki dönemlerde yapacağı sınavlarına tekrar katılabilirsiniz” mesajı gönderdi.  

GÜVENİNİZİN ESERİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Naide Karaoğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü:  28 yıldır bölgemize sağladığımız katma değeri ailelerimizin, mezunlarımızın ve tüm ekibimizin desteğiyle devam ettirdik. Önümüzdeki yıllarda da Gündoğdu Holding-Vakfı’nın bölgede tüm yaş ve gelir gruplarına yeni yatırımları devam edecektir.  Adana bölgesinde okulumuzu el üstünde tutup göstermiş oldukları büyük ilgi ve bize olan güvenlerinden dolayı ailelerimize teşekkür ediyoruz. Adana’mıza ve ülkemize her yıl yüzlerce geleceğin lideri yetiştiren Adana Gündoğdu Koleji (AGK) güveninizin eseri olmaya devam edecek ve siz değerli Adanalıların bu ilgisi ile daha büyük başarılara imza atacaktır. 25 Bin Kişilik Büyük GündoğduAilesi’nin sayısı her geçen gün daha da artıyor. 

HER ALANDA ÜSTÜN BAŞARI 
Teknolojide kendini sürekli yenilemesi, fiziki şartlarının Avrupa standartlarında olması, uzman eğitim kadrosu, sanatsal faaliyetleri, öğrencilerinin sosyal konularda öne çıkması, yabancı diller eğitiminde birçok ödül alması, salon sporlarında başarıdan başarıya koşup milli oyuncular yetiştirmesi, sosyal sorumluluk projeleri ile takdir görmesi, yurt dışı gezileri-eğitimleri ve sınavlardaki başarıları ile dikkat çeken Adana Gündoğdu Koleji’nde kayıtlar dolarken diğer yandan da eğitim alanında ki yeni yatırımlar sürüyor. 

 

 

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret