Advert

"Temsil Ettiği Kurumun İmkanlarını FETÖ'ye Sunanlar.."

Advert

Adalet ve Kalkınma Partisi Adana milletvekili Av. M. Şükrü Erdinç, Hüseyin Sözlü ve Fikret Yeni arasındaki polemiğe katılarak partisinin il başkanına açık destek verdi..
Erdinç isim vermeksizin Sözlü'yü hedef aldı ve çok ağır bir ifadeyle "Temsil ettikleri makamlarda milletin imkanlarını FETÖ'nün hizmetine sunanların teşkilatlarımıza söyleyecek sözü olamaz" dedi..
Erdinç'in açıklaması şöyle: 
"AK Parti'nin on beş yıldır sarsılmaz bir gücü ve halkla güçlü bağları var.. Her geçen gün daha da çok güçleniyor.. Bu parti üzerinde içerden ve dışından oyunlar bitmez.. Ancak AK Parti kendini yenileyen ve eleştirilere dikkate alan bir parti..
Dün olduğu gibi bugün de fitne odakları teşkilatlarımıza yönelik saldırılarını sürdürüyorlar.. 15 Temmuz FETÖ kalkışmhası sonrası toplumda oluşan birlik ve beraberlik ortamına saldırılar başarılı olamayacaktır.. 
15 Temmuz'da millete saldıranlara karşı teşkilatlarımız o geceden itibaren takdire şayan bir mücadele ortaya koymuşlardır.. FETÖ'nün hain kalkışmasının ilk saatlerinden itibaren il ve ilçe başkanlarımız teşkilatlarının başında dimdik durmuşlardır.. Teşkilatlarımızın bu dik duruşunu hazmedemeyen şer odakları aramıza fitne sokma gayreti içerisindedirler.. İçeriden ve dışarıdan teşkilatlarımıza yönelen fitneciler FETÖ'nün çıkarlarına hizmet ettiklerini bilmelidirler..
Temsil ettikleri makamlarda milletin imkanlarını FETÖ'nün hizmetine sunanların teşkilatlarımıza söyleyecek sözü olamaz.. Tüm kurumlarda yapılan FETÖ temizliğini sadece izleyenler bu konuda adım atmayanlar teşkilatlarımızla ilgili konuşacak son kişilerdir"

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret