Advert

Kibar: Darbenin Her Türlüsüne Karşıyız"

Kibar: Darbenin Her Türlüsüne Karşıyız
Advert

Adana’daki sivil toplum kuruluşları, milli iradeyi sahiplenme adına her kesimden vatandaşın katılımıyla İstasyon Meydanı’nda 'Demokrasi Nöbeti' için toplanmaya devam ediyor. Çukurova Üniversitesi de akademik ve idari personeli ile tam kadro ‘Demokrasi Nöbeti’ için dün akşam alanlardaydı. 

Ziyapaşa Bulvarı Havuz Kavşağında bir araya gelen Çukurova Üniversitesi mensupları, dağıtılan Türk Bayrakları eşliğinde İstasyon Meydanı’na kadar sloganlar ve alkışlar eşliğinde yürüdü. Arama noktasını geçen akademisyenler ve idari personel, coşku eşliğinde alana girdi. 

 

Rektör Prof. Dr. Kibar Yeniden Atandığı Bilgisini Demokrasi Nöbetindeyken Öğrendi.

Demokrasi nöbetinde alanda bulunan Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden göreve atandığının bilgisini aldı. Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar sahneye çıkarak bu mutlu haberi demokrasi nöbetindeki Çukurova Üniversitelilerle paylaştı.  Akademik ve idari personel Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’ın yeniden atanmasını alkış ve sloganlarla kutladı. 

 

“Çukurova Üniversitesi Mensupları Olarak Darbenin Her Türlüsüne Karşıyız.”

Prof. Dr. Mustafa Kibar Demokrasi Nöbetindeki konuşmasında Çukurova Üniversitesi mensupları olarak darbenin her türlüsüne karşı olduklarını belirterek en iyi yönetim şeklinin Cumhuriyet ve Demokrasi olduğuna inandıklarını, bu görüşü yürekten savunduklarını söyledi. Prof. Dr. Kibar konuşmasına şöyle devam etti;

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret