Advert

Hangi Evrak ve Görüntülere El Kondu!

Hangi Evrak ve Görüntülere El Kondu!
Advert

Adana Ticaret Odası'nın Perşembe günkü meclis oturumunda  yaşanan FETÖ ve Bank Asya tartışması Terörle Mücadele Ekipleri'nin Meclis görüntü ve tutanaklarına el koymasıyla sonuçlandı..
ATO Meclis üyesi Fatih Köylü, Perşembe günkü toplantıda, 14 Temmuz günü dönemin İncirlik 10. Tanker Üs Komutanı Tuğgeneral Bekir Ercan Van'ın (şimdi FETÖ tutuklusu) yemek davetine yönetimin neden katılmadığını sordu.. Köylü, "Telefon numaralarımızı komutana siz verdiniz, davete biz icabet ettik ama siz gelmediniz.. Bu yüzden ifadeye çağrıldık, ama siz keyif çatıyorsunuz" eleştirisinde bulundu.. 
BANK ASYA NEDEN TERCİH EDİLDİ?
Fatih Köylü'ye cevaben konuşan ATO Başkanı Atilla Menevşe, bu ismi FETÖ tetikçisi olmakla suçlayınca bu defa da kurumun Bank Asya'ya yatırdığı para tartışma konusu haline geldi..
17-25 Aralık sürecinden sonra terör örgütü lideri Fetullah Gülen'in çağrısına uyan ATO yönetiminin Bank Asya'yı kalkındırmak amacıyla bu bankayı tercih ettiğini öne süren Köylü'ye karşılık Başkan Menevşe, ATO mevduatının yüksek faiz verildiği için Bank Asya'ya yönlendirildiğini iddia etti.. 
TERÖRLE MÜCADELE EKİPLERİ ATO'DA...
Gergin Meclis toplantısında konuşulanlar Adana'da geniş yankı buldu.. 
Emniyet Müdürlüğüne bağlı TEM ekipleri Adana Ticaret Odasına baskın düzenleyerek, Perşembe günkü toplantının tüm görüntü ve evraklarına el koydu.. Ayrıca ATO'ya ait bazı bilgisayarların da götürüldüğü gözlendi..
ATO Meclis üyesi Fatih Köylü'nün Pazartesi günü savcılığa suç duyurusunda bulunacağı da öğrenildi.. 

Advert
개발 지원 대상

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret