Advert

Selahattin Sekin ve Geçmişi...

Selahattin Sekin ve Geçmişi...
Advert

Metro TV'nin sahibi Selahattin Sekin, kendine ait internet sitesinden bu satırların yazarı için FETÖ terör örgütü sanıklarından diye yazmış..
Ali Pekmezci'yi birazcık tanıyanlar bile bu yapıyla uzaktan yakından ilişkisi olmadığından emin.. 
Bir 12 Eylül mağduru olarak 15 Temmuz gecesi nasıl bir tavır takındığını, Ali Pekmezci'nin eşi-dostu, okuyucuları kadar Ak Parti milletvekilleri ve devletin ilgilileri de biliyor..
Yani kısaca ihanet gecesindeki duruşumuzu ispatlamak durumunda değiliz..
Öze gelelim.. Zaman Gazetesi temsilcisi Bilal ÖĞÜTÇÜ, şu anda firarda.. Gözaltına alınacağını öğrenip bir gün önce tüymüş..
Ama geride bir sürü de eş dost bırakmış..
Ben kendisiyle hiçbir yemekte, ortamda bulunmadım.. Birlikte gittiğim yurtdışı gezilerim ve birlikte çekilmiş fotoğrafım da yok.. FETÖ gezilerinde Amerika Birleşik Devletleri'ne, Kosova'ya, Makedonya'ya hiç gitmedim..
FETÖ'nün yurtlarında kalmadım, KOZA Televizyonunda Zaman Gazetesi temsilcisi Öğütçü'yle birlikte onu öven programlar da yapmadım.. 
2010'da "Mesleki kariyerimin yükselişini Zaman'da gerçekleştirdim" diye, Yüksel Mert'e FETÖ'nün Zaman Gazetesini öven röportaj da vermedim.. 
Bir dönem FETÖ'nün kumpasla ürettikleri hariç, belgeler yalan söylemez..
Yayınladığımız fotoğrafta Selahattin Sekin'in, FETÖ firarisi Bilal ÖĞÜTÇÜ ile çekilmiş fotoğrafı bulunuyor.. Yanıbaşında da Beştepe Külliyesi'nde görev yaptığını söyleyen Serdar Aydın var..
Soruyorum;
Zaman Gazetesi kimindi, Bilal Öğütçü ile ne gibi bir ilişkiniz olabilirdi.?
Yoksa, darbe girişimiyle alaşağı edilmek istenen bu ülkenin seçilmiş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı mı kuşattınız?
Aranızda, "Erdoğan'ı asacağım" diyen FETÖCÜ Gökçe Fırat'la aynı ortamda bulunan var mıydı?
Şimdi...
Adana Cumhuriyet Başsavcılığına ve devletin diğer ilgili birimlerine hayati bir görev düşüyor..
Bilal Öğütçü'yle çekilmiş bu fotoğrafı, yurtdışı gezilerini, FETÖ'yü öven röportajı, 2 bin lira maaşla nasıl televizyon sahibi olunduğunu devletin bekası adına sormak gerekmez mi.?
Ama AK Parti etiketlerine bakıp davet edilerek değil, diğer FETÖ şüphelilerine yapıldığı gibi bir sabaha karşı.. Çünkü hainlerin 'İHANET'ten başka hiçbir rütbesinin olmadığını 15 Temmuz gecesi gördük..
Adana Cumhuriyet Başsavcılığında yürekli Cumhuriyet savcıları olduğunu biliyorum..
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve sızlatılmış vicdanlar sizi bekliyor..

 

 

ALİ PEKMEZCİ

Advert
개발 지원 대상

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret
Vali Mahmut Demirtaş'tan Kozan'a Ziyaret